Minust

Armastus, rõõm, janu seiklus, optimism, tahe tegutseda ja paljud teised positiivsed. Need on emotsioonid, mis on mind läbi elu kandnud. Olen püüdnud seda kõike oma töös edasi anda. Minu jaoks on oluline, et minu disain põhineb emotsioonidel ja väljendab täpselt tundeid, mis on hetkel olulised.

Minu nimi on Margit Salk. Ma olen kogu elu riideid disaininud. Lapsepõlvest saati olen nautinud kaste mina ja teised asjakohaselt. Minu poest leiad tooteid, mida kliendid armastavad kõige aja jooksul. Enamik neist toodetest, mida müüakse minu e-poes, ei oota kliente riidepuul, vaid valmivad pärast ostu konkreetse kliendiga. Mina isiklikult kontrollida lõpetamist kõik mu riided, ja ma olen õmmeldud riided ise lõpust lõpuni. Seetõttu on minu jaoks lihtne lubada teile ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid.

Kui projekteerimisel minu riided, ma pöörama tähelepanu erinevate värvide, rõhku kontraste, mustrid ja unikaalsus disain. Minu kliendid armastavad kvaliteetseid riideid, mis on mugav kanda ja istuda hästi. Enamik minu mudel valik sisaldab kleidid ja muud üleriided naistele. Aeg-ajalt, aga üksikuid tooteid võib leida ka meestele. Nii et tasub tagasi tulla!

Pakun oma klientidele võimalust tellida riideid ka eriüritusteks. Kas see on pulm, aastapäev või muu oluline sündmus – leiame sobiva lahenduse. Minu soov on tuua välja iga inimese omadused läbi riiete. Ühiselt kujundatud riided on unikaalsed ja originaalsed.

Soovin teile põnevat uurimist!

Varsti näeme!